Uysal Soğutma

1990 yılından bu yana Karaman’da gıda makineleri ve soğutma sistemleri üzerine hizmet vermekteyiz. İmalatlarımız firmamızın garantisi altındadır.

Ums Gıda çok kısa ve kısıtlı imkanlara nazaran sayısız başarılara imza atarak bir çok fimanın cesaret edip giremediği pazarlara ürün ve makina kalitesiyle girmeyi başarmıştır. kendine ilke edindiği kaliteli üretim prensibinden ödün vermeden , ülke sınırlarını aşan pazarlama ve satış ortaklarıyla Karamanda kendi sektöründe gurur kaynağı olmuştır. İmalattan satış sonrası hizmetlere kadar tğm aşamalarda kaliteyi güvence altına alan bir sistem felsefesiyle çalışan ums gıda Makinaları modern üretim tesisleri kurma yolunda çok sıkı ve sağlam adımlar atmıştır Müşteri odaklı anlayışıyla çalışmakta, üretimin her safhasında ve satış sonrasında da müşteri memnuniyetine öncelik vermektedir.

Firmamız bu güne kadar pek çok yurt içi ve yurt dışı makina ve komple tesisi üretime sokmuş ve üretime sokmaya oluşturmuş olduğu arge departmanıyla devam etmektedir. Yurt Dışında agbenf Gıda, Nopen TRD, Balin TRD, Joint Stock Company, Nimet Gıda (Rusya) kurdugumuz üretim tesisleriyle göz doldurmaya devam etmekteyiz.